Oddílovka   (6.3.2013 )
O akci | Bodování | Sdílej na  sdílej na facebooku

Dnešní schůzka začala taškařicí na hřišti s Danovým hopíkem. Na koulování zbyl jen ostrůvek sněhu uprostřed areálu. Je evidentní, že jaro je tady, a ikdyž třeba ještě padne nějaká ta vločka, je jasný, že začíná sezóna kelajzů, výprav v kraťasech a vůbec žití venku. Tématem oddílovky byly šifry - zaprvé morseovka, s tabulkou, již všichni pochopili velmi rychle. Snad i přiloženou zprávu se podaří do příště vyluštit. A zadruhé známá šifra vrhající světlo na netušené skutečnosti ohledně loďstva Vojtěcha Lanny. Signalizace zprávy na dálku proběhla úspěšně, přičemž nejvíc pobavil Dan, když místo abecedy zvolil metodu pantomimy a na padesát metrů předváděl kobylí cviky. Závěr schůzky po kelímkovým zápasu patřil černé hodince, ve které jsme prolistovali kroniku z tábora 2006. Mnoho pamětníků mezi námi nebylo. Fanda přišel s kuchyňským nožem a výherci bodování byli odměněni cenou trvalejší hodnoty :-)
kabu, 6.3.2013

kabu
nějaký lístečky v klubovně zbyly. a jako ceny za bodování posloužily bloky a skicáky a pisátka. s Klímojindrém jsem v kontaktu. zdar. PS mámě nějakej dost vostrej novej web se mi zdá :-)
16:56, 8.3.2013
Starosta
Čím jsi je tedy nakonec obdaroval? Tu tabulku si vylepšil moc hezky. Zbyly ti nějaký lístečky navíc? Aby se nemohl nikdo vymlouvat, že to nechal doma a bla bla bla. Kubo, spoj se s Klímou a Jindrém, ať vědí na příští schůzce co a jak. :) díkes za info
13:05, 8.3.2013