Výjezdní porada   (11.3.2022 - 13.3.2022)

Na první výjezdní akci našeho oddílu jsme se sešli v Přídolí, kde bratři Rozkopalovi mají báječnou chalupu. Během pátečního večera postupně dorazila většina mužstva. Já jsem jel busem v pět s Otp. Cestou jsme debatovali o všem možném. Bylo hezky, ale foukal děsně studenej vítr. Na místě už byli Jindré, Edík, Klára, Radar, Šimon, Janča, Alex. Páteční večer jsme věnovali debatování o hodnocení kvality a o různých postřezích z vůdcovských kurzů od Kláry a Jindrého. Pak se ještě hrálo na kytáru a zpívalo.

Sobotní ráno začalo veselou rozcvičkou a vydatnou snídaní. Během dopoledne dorazil Pory a taky Kaštan s Kubou. Probírali jsme pravidla půjčování základny. Kuchaři začali připravovat oběd, na kterým jsme si fakt pošmákli. Dali jsme si Kubovu aktivitu na zlepšení spolupráce a potom následovala procházka po okolí s lasováním a házením s diskem. Večer jsem měl program na spolupráci v menších skupinkách a taky jsme probírali vztahy mezi jednotlivými členy vedení. Pak následovalo veselé Riskuj a Edík s etapovkou a pak s velice zdařilá dražba na znalosti Středozemě.

Neděle byla už výrazně volnější. Dojídaly se zbytky, sekalo se dřevo. Podařilo se hochům rozbít nerozbitnou sekeru. Já si zašel do místního kostelíku. Pak už následoval jen úklid, balení a následný odchod na bus. Z Přídolí jel minibus a do toho jsme se nevešli, takže jela jen Klára a my ostatní šli na Studenta do Krumlova.

Naše první výjezdko hodnotím jako zdařilé.

Stereo, 27.3.2022

Jindré, 16.4.2022