Výprava do Vrápče a kol řeky   (6.6.2020 - 6.6.2020)

Po výpravě do divočiny byl velký hlad a dokládá to hojná účast. Sešlo se 15 kousků mužstva a 7 lidí z vedení. A to ještě na Jižní zastávce přistoupil Ed a ve Vrabči na nás čekal Pory na kole, toho pak během cesty vystřídal další freeridový borec, a to Jindré. Po nákupu lístků jsme se konečně vydali do vlaku, kam se všici velice těšili. Už z budějckýho nádraží jsme si vezli sekeru 10 minut. Ve vlaku nikdo nezůstal a tak jsme mohli úspěšně zahájit výpravu na zastávce ve Vrábči družinovými pokřiky i tím oddílovým. Cestou se vzrušeně debatovalo o blížícím se táboru. Plížení k náčelníkovi vyhrála Evelí, nekorunovanými královnami byly Bjetka s Majdou, které po plížení našly každá snad 10 klíšťat. Potvory (ty klíšťata). Cesta byla veselá a po deštích dost bahnitá. Proběhla hra s fotkama, dozvěděl jsem se, že prý vypadám jak Radar. Dále následovala hra stání na papíru, kdy jedna skautská družina udělala krásnou valnou hromadu s Kateřinou vespod. Bylo pěkný dusno a osvěžení U Rybů přišlo náramně vhod. Vyzkoušeli jsme i oddílové signály a dokonale se zničili při demonstrantech v Boršově na hřišti. Na zastávce ještě proběhla kimovka a pak už tradáá dom. Pršet začalo až těsně před cílovu stanici Výstaviště. Takže paráda. Ušli jsme krásných 10,5 km.

Stereo, 6.6.2020

Jindré, 7.6.2020