Výprava polapeného Hopa   (2.11.1991 )

Šli jsme na Borek bylo nás 9 členů oddílu. Cestou jsme si povídali o všem možném. Koupil jsem si soletky. když jsme došli, Hopkirk byl už tam. A už byl ohýnek, někteří ještě přinášeli dříví na oheň. A ostatní hledali Hopa. Když jsme si upekli buřty, hráli jsme všelijaké hry a jiné bojůvky. Třeba s míčky a tak dále. Bylo to moc pěkné, ale den se chýlil ke konci a tak jsme vyrazili. Domů se nám nechtělo. Museli jsme. Když jsme došli k jedné louce, házel Fedor míčky. Většinou ho měl Martin a já jednou nebo pětkrát víc ne. A potom se šlo domů. Cestou začalo pršet.

Starosta, 7.10.2013

woreshack
Zajímavý...taky mám úplně první zápisek v deníku z výpravy s Hopem. Hop je holt legenda;-) http://skauti.zbudejc.cz/e-kronika-vyprava-s-hopem-na-tema-listy-[z-vorechovo-deniku-=sic]-84.html Docela mě udivilo, že jsem už v devíti letech používal vztažné zájmeno "jenž" a ještě k tomu správně (dneska už mi dělá problémy)
23:26, 18.10.2013