Výroční výprava do Haklových Dvorů   (26.3.2000 )

[z Vořechova deníku; pravopis = sic]

Sraz byl v 9 hodin u klubovny. Jeli jsme 14kou (autobusem). Vyšli jsme od silnice a objevili se lesy. Potom se objevil i rybník Černiž. Udělali jsme tam pár fotografií. Potom jsme došli na plac, kde jsme na chvíli zůstaly. Hrály jsme klasické kelímky, fotbal s tenisákem apod. Chvíli jsme vjenovali zkoušce uzli. Pár lidí si je udělalo. Rekord: Eda udělal uzli (na jedné uzlovačce) za 26 s a se zavázanýma očima za 31 s. Potom jsme odešli k jinému rybníku, kde jsme opět udělali foto. Dál jsme přišli k lesu, který byl (pravděpodobně) chráněný. Za lesem byla loučka. Plul tam potok a lávka. Na lávce bylo další foto. Hrály jsme tam spoustu her. Potom jsme před mokrou louku utíkali domů. Výroční výprava se mi líbila.

{w}, 1.4.2014

Stereo
Plul tam potok je velmi zajímavé. Musel jsem si odskočit od diplomky a opět jsem se pobavil u tvého zápisu. Až budu mít chvíli, tak ho rozšířím, protože to jsem si ještě psal deník. Úplně tam chybí, že jsme hráli Hon na lišku a na tý lávečce jsme tuším vzali Judžína za nohy a trošku namočili v tom potůčku. Mimochodem na výroční schůzce jsem dal otázku, jak vznikla přezdívka Kaštana a Judžína. Věřil bys, že děti už dneska neznají Arnoldovy patálie?
21:04, 1.4.2014
Eda
myslíš kdy uděláš dvoustovku ne?:)
20:16, 1.4.2014