Medžiková noc v klubírně - 18.3.2022 - 19.3.2022

Změna: V pátek večer před sportíkem

Vážení medžikový příznivci, odpůrci nebo vy, komu je to jedno nebo o tom ani neslyšel ... (ale hlavně teda ty příznivci ...),
přijďte se 18.3. v pátek zahrát společně po dlouhé době Mtg kartičky. Pro ty co netuší, tak Magic: The Gathering je sběratelská karetní hra, případné zájemce můžeme naučit hrát a půjčit karty, ale základní znalost angličtiny je nutností (kartičky jsou v angličtině).
Sraz: 18:00

Konec: nejspíš až nad ránem až se dostaví lidi na sportík ... takže přejdeme plynule z akce do akce

S sebou určitě všechny karty co máte, svačinu, pití, spacák a tak dále ... 30 Kč + případně nějaký penízky navíc (možná objednáme pizzu?)

garant: OTP - Jakub Kuchař
tel: 608861623, e-mail: kuchi22@seznam.cz