Oddílové vánoce - 20.12.2017

Vánoční nadílka 20.12. 2017

16:00 – 18:30 v naší klubovně

Jako každý rok se sejdeme v klubovně, zazpíváme si koledy, zaprskáme prskavkama a hodíme se do vánoční pohody. Jsou zváni všichni skauti, skautky, vlčata, světlušky i oldskauti.

S sebou: přezůvky, pár kousků cukroví od maminky (nenoste toho moc, když každý přinese trochu, bude dost pro všechny), něco k pití na přípitek, kroj či oddílové triko, dárečky, hrneček, jednu ozdobu na stromeček (třeba i ručně vyrobenou)

V oddíle je tradice, že každý dává dáreček každému. Nebojte se, nemusíte nic kupovat, stačí každému vyrobit nějakou malou pozornost třebas vtipnou pfku nebo upéct každému perníček, ve fantasii se meze nekladou.

!!! V úterý 19.12.17 nebude vlčácká schůzka !!!

VÁNOCE JSOU SVÁTKY, KDY SI LIDÉ MAJÍ POMÁHAT. TÍMTO VÁS ŽÁDÁM, ZDA BYSTE K VĚCEM NA NADÍLKU NEPŘIBALILI I NĚJAKÝ TEN FINANČNÍ OBNOS (IDEÁLNĚ 50-100 KČ). VYBRANÉ PENÍZKY BYCHOM DAROVALI HOSPICI SV. VERONIKY.  DĚKUJI STAROSTA

garant: Mareš - Marek Suchan

příjdu až v 16:50
David přijde
fedro přijde
ve Fidorce už je připravenej menší stromeček z Pelouchů.
metlo přijde
noví rok