Medžiková noc v klubírně   (18.3.2022 - 19.3.2022)

I přes omezený počet lidí, kteří v oddíle medžiky hrávají a hrát chtějí, tak se nás tam nakonec sešlo 8. Krásné číslo zvážíme-li fakt, že nejlépe se to hráje ve 2 nebo ve 4, tedy nikdo nemusel jenom sedět a koukat.
Sesedli sme, dali pár her na rozehřátí, nadraftovali karty, zbaštili objednanou pizzu a případné další pokrmy a zahájili samotný miniturnaj. Snad každá hra byla velice vyrovnaná a napjatá až do konce, hráli jsme na 2 vítezné hry na zápas a nezřídka se stávalo že se hráli 3 hry a do konce nebylo jasné kdo vyhrává nebo prohrává. Balíky byly sestavené velice promyšleně: od kontrolních zdí, přes červený tempo deky, po klasický aggra...
Do finále se nakonec probojoval Hejkal s OTP ale po náročné bitvě mohl být vítěz jen jeden. -Hlavní cenou pak byl bůstr z nový Kamigavy.

Tak zas na příště Medžikům zdar!

1. OTP
2. Hejkal
3. Magda
4. Kryštof