Oslava výročí - 2.6.2023 - 4.6.2023

Našemu oddílu je 33 let a dovolujeme si vás pozvat na výroční akci. Oslavy se skládají ze dvou akcí.

V pátek jsou zváni všichni současní i bývalí členové oddílu, rodiče, přátelé a lidé oddílu blízcí, též i skauti z jiných oddílů. Akce začíná v pátek 2.6. 2023 v 17.00 na DM Holečkova. Součástí bude např. závod uzlařů, fotokoutek, nové tričko a další. K pití je pivo, kofola a zonky. K jídlu také pohoštení bude, nicméně budeme velice rádi, pokud každý něco dobrého přinesete- jednohubky, chlebíčky, brambůrky, zelňáky, buchtu, bábovku atd. Vstupné je 200 Kč a je v něm zahrnuto tričko a jeden nápoj. Pokud si chcete jen prohlédnout výstavu a staré kroniky, klidně můžete. V takovém případě je vstupné dobrovolné. Akce je oficiálně plánována do 21.00. Ve 22.00 proběhne přesun do města dle libosti.

Dary oddílu i určitá finační podpora je možná a samozřejmě dobrovolná. Možná se pořídí oddílový strom, který by se vysadil na Pelouchách.

Víkend na Pelouchách 3.-4.6.

Tato akce je určena zejména pro současné a bývalé členy a lidi co s námi trávili a tráví čas na akcích. Pokud si někdo není jistý, klidně se zeptejte. Příjezd po vlastní ose po 12. hodině. Spaní ve vlastních stanech. Program bude volnějšího charakteru (kytárky, sportíky, veget), takže zvažte účast menších dětí. K pití bude pivo a kofola a k jídlu nějaký buřty, možná plátky, plus co kdo doveze. Určitě bude dobré, když si vezmete svůj pulitřík.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak se můžete obracet na Jindrého, Otp, Kubu nebo Starostu.

garant: Jindré - Jindřich Rozkopal
tel: 776799345, e-mail: rozkopaljindrich@gmail.com