Noc v klubovně a výprava do Ort   (3.12.1999 - 4.12.1999)

[pravopis = sic]

Sešlo se nás hodně. Už ani nevím kdo. Nejdřív jsme hrály fotbal ve tmě. Pak jsme šli do klubovny rybářů a hrály židlový fotbal. Potom jsme hrály fotbal na čtyřech. Přitom mě naštval ten potřeštěnec Míla. Sním měly problémi všichni. Když jsme se připravovaly na spaní, ještě jsme ale spát nešli. Známý potřeštěnec mě napadl. Zasáhli do toho roveři a dobře to dopadlo.

Hrály jsme předtím soutěže v jídle, ale nezůčastnil jsem se. Byla přitom sranda. Potom ještě židlový fotbal a šlo se spát. Nikdo nemohl usnout. Roveři četli příběh týkající se na Orty. Mnoho jich zůstalo. Potom se většina chechtala "oběšenému medvídkovy." (to bylo v přívěhu). Po praštěném příběhu jsem usnul. Probudil jsem se moc brzy. Chtěl jsem spát, ale už to nešlo.

Dvě třeštidla [Míla a Martin pozn. ed.] nás opustily brzy ráno (to jsem si oddychl). Potom (to už jsme vyšli) nás opustil Hans. Došli jsme na zastávku a odjely. Jeli jsme přes pásmo a obdivovaly nový autobus. Peťa [Judžín, pozn. ed.] máčkl na stopku (tedy nemačkl, ale autobus zastavil). Všichni jsme ho napomínaly, ale pak se zjistilo, že vypadla trolej. Fedor slíbil, když nás vyfotil, že fotku nalepí do kroniky s nápisem "Peťa vyhodil trolej."

Pak jsme šli příkopem do lomu. Tam jsme se naobědvaly a opět hrály. Pak jsme se vydaly do Ort. Hrály jsme tam hru. Bál jsme se tam. Stále jsem myslel na to, co když mi zhasne baterka, Ale zvykl jsem si, protože zde stále někdo přebíhal. Vyhrály Adam a Eva. Pak jsem šel pěšky do klubovny.

Výprava se mi moc líbila.

.

Vořech, 31.1.2014

{w}
Ou! Lovely, Fedor! Píchlo mě u srdíčka... Moje druhá výprava s osmnáctkou...
21:31, 4.2.2014
reaguje: Stereo
Pokud je opravdu tohle ta akce, kde si Čenda zrušil kotník, tak ještě dodávám, že jsme mu tehdy se Sandym sundali botu a málem jsme padli smrady :D jakej to byl masakr.
14:22, 4.2.2014
FEDRO
AČKOLI JSOU SKORO ČTYRY RÁNO-TAK MI TO NEDALO A KDYŽ TEDYK UŽ MÁM OFOCENÝ TY KRONIKY-KVALITA SPÍŠE NÁHLEDOVÁ.
03:42, 4.2.2014
Eda
supr!:D
15:37, 31.1.2014